Zasady przyjęć

Zapoznałeś/aś się z naszą ofertę i podejmujesz decyzję o tym, by przyjechać do naszego ośrodka. Co robić dalej?

SYTUACJA WYJĄTKOWA :

 Przyjęcie pacjentów w nasileniu choroby.

Jeżeli osoba uzależniona jest w ciągu alkoholowym i nie może przestać pić, to kierujemy ją na detoksykację i po odtruciu 2-3 dni ( niekiedy dłużej) rozpoczyna terapię.

KROK PIERWSZY

Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo, tak byśmy mogli wyznaczyć termin wstępnej konsultacji przeprowadzanej przez psychologa bądź terapeutę. Konsultacja jest pierwszym spotkaniem, podczas którego zapoznajemy się z Twoimi problemami i ustalamy jakiej formy pomocy terapeutycznej potrzebujesz. Spotkanie konsultacyjne określa także czy Twój aktualny stan zdrowia (fizycznego i psychicznego) pozwala na pobyt w Ośrodku. Osoby mieszkające niedaleko Pieniężna zapraszamy na konsultacje przed terminem planowego przyjazdu na pobyt stacjonarny. Osobom, które ze względu na odległość miejsca zamieszkania nie są w stanie przyjechać na jednorazową konsultację, jest ona wyznaczana w pierwszym dniu planowanego pobytu.

KROK DRUGI

Zapoznaj się z zasadami i regułami obowiązującymi w czasie pobytu u nas. Wyznaczają one warunki naszej współpracy, których przestrzeganie pozwoli Ci w pełni skoncentrować się na Twoim zdrowieniu.

KROK TRZECI

Przyjeżdżając do nas zabierz z sobą dodatkowo :

  • strój i obuwie do zajęć sportowych
  • obuwie domowe (kapcie, klapki),
  • 1 ręcznik (najlepiej kąpielowy),
  • strój kąpielowy,
  • leki, które bierzesz na co dzień,
  • środki służące do higieny osobistej (mydło, szampon),
  • dokumentację medyczną (posiadane wypisy ze szpitala, diagnozy, zalecenia)
MAPA DOJAZDOWA
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.